Redakcja

Przetwory 9. Zgłoś się!

Trwa nabór do udziału w 9 edycji PRZETWORÓW Rezydencji Twórczego Recyklingu, która odbędzie się już 6-7 grudnia. Hasłem tegorocznej edycji jest „Stół do pokoju” i – jak się dowiedzieliśmy – duża część wydarzeń będzie miała związek z kulinariami.

– 12/11/2014 –

Między innymi USTA przygotują drugą edycję LOPPISU czyli wymiennika naczyń i utensyliów kuchennych. NO PIĘKNIE! wyprawią kolację, Zwykłe Życie zaprosi na spotkanie z rzemieślnikami, a Kwiaty i Miut z Poznania na swoje pierwsze w stolicy warsztaty.

A tymczasem trwają zgłoszenia dla uczestników Przetworów, którymi mogą być zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści: designerzy, projektanci odzieży, architekci, graficy gotowi do wspólnego działania i przetwarzania surowców wtórnych w nowe designerskie obiekty. Warunkiem uczestnictwa jest wysłanie wypełnionego formularza (do pobrania ze strony www.przetworydesign.com) zgłoszeniowego na adresprzetwory@gmail.com do dnia 30 listopada 2014 roku. Zachęcamy – USTA patronują PRZETWOROM!

 

A TO JESZCZE KILKA ZDAŃ O TEGOROCZNYM HAŚLE IMPREZY:

Stół rozumiany jako jeden z ważniejszych mebli codziennego użytku; stół jako przestrzeń negocjacji, wymiany zdań, twórczych działań, pokojowych rozwiązań i ostatecznych rozstań; stół kojarzący się z miejscem rodzinnym, czasem z przyjaciółmi i dobrym jedzeniem. W tym roku wszelkie interpretacje i działania wokół stołu są możliwe interesuje nas wszystko: wspólny czas wokół stołu, projektowanie, działanie z publicznością, myśl krytyczna. Mamy nadzieję, że wspólnie z nami designerzy poddadzą stoły transformacji pokazując ich wszechstronne możliwości. W tym roku przetwórcy otrzymają od nas tylko stoły do przetwarzania, nie będzie dostępnych innych materiałów. Na terenie hali będzie działała narzędziownia, z której będzie można skorzystać.

 

comments powered by Disqus