Redakcja

Slow Food Festiwal na Jazdowie

Już 9 maja odbędzie się druga edycja festiwalu, a także inauguracja sezonowego targu warzywno-spożywczego na warszawskim Jazdowie.

– 29/04/2015 –

 

Podobnie jak poprzednia kierowana jest do osób zainteresowanych na co dzień zdrowym, naturalnym odżywianiem, produktami wysokiej jakości i ze sprawdzonych źródeł, wsparciem lokalnych wytwórców i producentów, zrównoważoną gospodarką żywnościową i świadomą konsumpcją.

W zielonej przestrzeni wyjątkowego Osiedla Jazdów będzie można skosztować i zakupić świeże naturalne produkty od lokalnych producentów – warzywa, owoce, przetwory, nabiał, mięso, zdrowe słodycze. Impreza ma charakter piknikowy, zachęcamy do wykorzystania parkowej przestrzeni , rozłożenia się z kocykiem na trawie lub relaksu na hamakach.

Podczas wydarzenia planowane są także śniadaniowe warsztaty kulinarne „Śniadanie na Trawie” które poprowadzi grupa Okuchnia! Oraz blogerka Rudej Gotowanie. Przygotujemy domowe masło, pasty kanapkowe, zielone koktajle, podpłomyki z grilla i inne śniadaniowe cuda. Ilość miejsc na warsztatach ograniczona, konieczne zgłoszenie mailowe martyna@slowyourlife.com.

USTA patronują targom i festiwalowi.

 

Wydarzenie inauguruje targ warzywno-spożywczy który będzie odbywał się w tym miejscu 2 razy w tygodniu do końca sezonu. Przewidywane dni funkcjonowania targu to:

Środa: 15-19

Sobota 9-17.

 www.slowfoodfestival.com

www.facebook.com/events/861018207278153/

 

 

comments powered by Disqus