Redakcja

Żaneta czy Ernest?

Kwietnik powstał kilka miesięcy temu z myślą o miłośnikach kwiatów doniczkowych. Pomysł na formę i wykonanie zaczerpnięto z elementów polskiego wzornictwa lat 70. i 80. XX wieku. Nas prócz retro kształtu rodem z naszego dzieciństwa zauroczyły także nazwy poszczególnych modeli: Karol, Ernest, Żaneta czy Krystyna.

– 26/04/2016 –

 

Za projekt, wykonanie i promocję odpowiedzialne są trzy osoby: Mateusz Gryzło, Piotr Kowalczyk i Katarzyna Dobosz. Każdy kwietnik wykonano ręcznie za pomocą profesjonalnych narzędzi, co gwarantuje wysoką jakość, oryginalny kształt i precyzję wykończenia. Obecnie oferta marki składa się z modeli kwietników zarówno wiszących, jak i stojących.

 

KWIETNIK_ZOSIA

 

Każdy z modeli kwietników jest odpowiednio znakowany za pomacą specjalnego cechownika. W ten sposóKWIETNIK_ZAKOCHANA_WIOLETTAb powstaje charakterysty- czna sygnatura logotypu marki – odwrócone do siebie plecami litery K zamknięte w rombie.

 

 

 

o tej pory w ofercie marki Kwietnik pojawiło się dwanaście modeli o różnym kształcie. Wszystkie są oryginalne i jedyne w swoim rodzaju. Starannie dobierany kształt i materiał, z którego jest wykonany każdy model sprawiajaą, że kwietnik poza podstawową funkcją podtrzymywania kwiatu, przede wszystkim pełni funkcję ozdobną. Może bycć ciekawym urozmaiceniem wnętrza mieszkania oraz biura.

www.kwietnik.eu

comments powered by Disqus