Redakcja

Ruska bania czy hammam?

Planując wakacje, co sezon stajemy przed tym samym dylematem: chcemy spędzić czas na łonie natury, ale nie rezygnując z wygód, które daje nam wielkie miasto. Decydując się na pobyt w Hotelu Arłamów, na szczęście nie musimy wybierać.

– 1/07/2016 –

 

Arłamów to położony w sercu Bieszczad unikalny kompleks łączący w sobie trzy strefy: wypoczynkową, konferencyjną i sportową. Wyposażony jest dodatkowo w wyjątkową strefę spa & wellness oraz gastronomiczną.

 

Hotel ten podbije serca wszystkich miłośników dzikiej natury Bieszczad. Z okien każdego pokoju można podziwiać góry, lasy i doliny Gór Słonych oraz Pogórza Przemyskiego, a przy odrobinie szczęścia i dobrej widoczności dostrzec można panoramę Bieszczad Wysokich. To idealna baza do pieszych wycieczek i wspinaczki. Dla tych, którzy szukają bardziej intensywnych sportowych doznań, Arłamów oferuje bogatą ofertę sportową: do dyspozycji Gości przeznaczone są m.in. pełnowymiarowe boiska do gry w piłkę ręczną, koszykówkę, piłkę nożną halową oraz piłkę siatkową o powierzchni 1400 m2, korty tenisowe i do squash’a, ściana wspinaczkowa, dwie strzelnice, stadnina koni, pole golfowe, boiska wielofunkcyjne, kompleks narciarski i wiele innych.

2016-07-19 08.22.26 pm

 

Po dniu pełnym aktywności przychodzi czas na regenerację. W 3-poziomowym kompleksie SPA & wellness Goście mogą skorzystać m.in. z jednego z 14 gabinetów zabiegowych, oferujących rytuały pielęgnacyjne na najwyższym poziomie, różnorodnych saun i łaźni – w tym sauny śnieżnej, basenów, Rytuału Hammamu Marokańskiego czy naszej ulubionej Bani Ruskiej. Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z ARŁAMÓW MED, czyli strefy fizjoterapii, wyposażonej w najnowocześniejsze sprzęty i oferującej pakiety zdrowotne, na które składa się m. in. termoterapia, hydroterapia czy fizykoterapia. Dla najbardziej wymagających Gości przeznaczona jest strefa VIP SPA Instytut Ingrid Millet, oferująca zabiegi kształtowane według indywidualnych potrzeb Gości oraz oferująca pełną prywatność.

 

W Hotelu Arlamów możemy rozpieszczać również nasze podniebienia. W ofercie aż 3 hotelowych restauracji znajdziemy menu łączące to, co najlepsze w kuchni światowej i lokalnej. Po godzinach w poszukiwaniu prawdziwie górskiego klimatu możemy udać się do jednej z dwóch położonych nieopodal hotelu karczm czy baru myśliwskiego.

 

O wyjątkowości Hotelu Arłamów można mówić dużo, ale zamiast wymieniać wszystkie jego zalety lepiej jest ich doświadczyć na własnej skórze. Dlatego pakujemy walizki i obieramy kierunek Bieszczady!

 

2016-07-19 08.21.29 pm

 

Hotel Arłamów

38-700 Ustrzyki Dolne

www.arlamow.pl

comments powered by Disqus