Redakcja

Kobiecość otulona

Co zrobić, kiedy za oknem robi się szaro, temperatura nieubłaganie spada, a my ciągle chcemy dobrze wyglądać? Wybrać się na zakupy do Taranko.

– 19/10/2016 –

Marka w swojej najnowszej kampanii promuje ducha lokanej, polskiej mody – kampania zdjęciowa została zrealizowana w jej rodzinnym mieście Gdańsku. A co znajdziemy w tak urokliwej scenerii?
Pomysłem projektantów marki na chłodniejszą aurę, jest rozpalenie zmysłów delikatną kobiecością ubraną w hiszpańskie koronki, które na doskonale skrojonych sukienkach pojawiają się w subtelnych odcieniach pudrowego różu i szarości. Przezroczystości i ażury niczym delikatna mgła otulają kobiecą sylwetkę. Gra fakturami to prawdziwe sedno jesienno-zimowego looku. Transparentne koronki, zestawiamy z ciepłymi, mięsistymi swetrami, delikatne apaszki z futrzanymi czapkami. Prześwitującą spod ażuru skóra zostaje okryta przed podmuchami zimna połami przytulnego, wełnianego płaszcza. Wszystkie elementy zgrywają się, by odsłonić kobiecość w najlepszym wydaniu.
W kolekcji nie zabrakło też stylowych dodatków: kaszmirowych szali, skórzanych rękawiczek, inspirowanych męską szafą pasków czy wełnianych kapeluszy. Idealnie dopełniają one bardzo kobiecą stylistykę, dodając jej zdecydowany, mocny rys.
W tym sezonie już po raz czwarty zostaną też zaprezentowane dwie specjalne linie Taranko: Signature i Limited Edition, charakteryzujące się najwyższą jakością wykonania i będące odpowiedzią na światowe trendy.
Adresy sklepów stacjonarnych i sklep internetowy dostępne na www.taranko.pl

 

2016-10-19-12-19-28-pm2016-10-19-12-19-13-pm

 

comments powered by Disqus