Redakcja

PURO GDAŃSK 2

Już latem 2017 miłośnicy dobrego designu będą mogli cieszyć się pobytem w nowym, przestronnym PURO w samym sercu Wyspy Spichrzów nad Motławą, a z baru usytuowanego na dachu budynku podziwiacć malowniczą starówkę.

– 4/12/2016 –

Otwarty w 2015 roku PURO Gdańsk został od razu doceniony przez Wallpaper Magazine i znalazł się na liście najlepszych miejskich hoteli „Best Urban Hotels 2015”. Niebawem hotel w nowej odsłonie zaskoczy swoich gości!

2016-12-04-03-42-34-pm
Po rozbudowie hotelu do dyspozycji gości zostanie oddanych łącznie 211 pokoi, w tym 9 nietuzinkowych apartamentów zaprojektowanych ze szczególną dbałością o detale. Wraz z otwarciem drugiej części obiektu nastąpi także inauguracja PRISMA SPA stworzonego według innowacyjnego konceptu PURO. Powstanie także bar z tarasem na dachu oraz nowa restauracja, w której goście rozsmakują się w wyjątkowym, autorskim menu.
Cały hotel zostanie utrzymany w stylistyce istniejącego gdańskiego PURO, zarówno pod względem architektonicznym jak i wystroju wnętrz. Aranżacją przestrzeni hotelowych zajęło się londyńskie studio projektowe DeSallesFlint. Architekci szukali inspiracji w dawnej Wyspie Spichrzów, stąd w wystroju obecne są tkaniny z naturalnych włókien takich jak bawełna, wełna, len i skóry jak również twarde wykończenia wykonane z drewna lub stali.

2016-12-04-03-42-48-pm

 

 

 

comments powered by Disqus