Monika Brzywczy

Śmiało i oryginalnie

W najnowszych Ustach mieliśmy przyjmność wspołpracować z Chanel. Przygotowaliśmy interpretację ich wiosennych trendów w makijażu. Jest świeża, a jednocześnie bardzo kobieca. Kwiaty stanowią jej idealne dopełnienie.
– 30/03/2017 –

Opracowując wiosenną gamę kosmetyków Chanel, twórcy postawili na pięć klasycznych kolorów marki: czerwony, czarny, złoty, biały i beżowy. Wiosna 2017 jest ich świętem i reinterpretacją. Kolekcja to podróż do kolorów, które ukształtowały życie Gabrielle Chanel. Sposób w jaki ich używała był zaskakujący – elegancki, a zarazem śmiały i oryginalny. W nowej kolekcji globalna dyrektor makijażu marki Lucia Pica znalazła sposób, aby przełamać klasyczne reguły i nadać nowe życie ukochanych kolorom Chanel, tworząc Coco Codes. Rzuca nam tym samym wyzwanie i zaprasza, aby odkryć swój własny kod, który pozwoli stworzyć interpretację makijażu w ulubionych kolorach.

W kolekcji subtelność idzie w parze ze śmiałością. Róż noir może teraz przyozdobić usta wiosną, a biel i beż paznokcie. Czerwony jest odświeżony i bardziej odważny niż kiedykolwiek. Nowa kolekcja odwraca klasyczne reguły, aby makijaż dawał nam komfort i pozwalał przełamywać siebie.

zdjęcia: Aldona Karczmarczyk /Van Dors​en​
makijaż: Ula Adamiak, make-up artist dla Chanel

modelka: Marzena Jarczak
stylizacja: Marcela Stańczyk/Picture That

włosy: Gor Durian/D’Vision
paznokcie: Malu Malu, Sarmacka 10 c, Warszawa
kwiaty: KWIATY&MIUT
dodatki i ubrania pochodzą z kolekcji Chanel RTW SS 2017
comments powered by Disqus