Redakcja

Oko na Poznań

Już 22 kwietnia całą sobotę spędzimy w pięknym ogrodzie i foyer PURO Hotel Poznań. Będziemy prezentować najciekawsze naszym zdaniem poznańskie inicjatywy, rzemieślników i artystów. Nie zabraknie pysznego jedzenia, świetnej kawy, smakołyków, sztuki i kwiatów.

– 17/04/2017 –

 

Ludzie, miejsca, projekty – to oni decydują̨, że pobyt we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie czy Gdańsku może mieć swój niepowtarzalny klimat. Bo przecież odwiedzając miasta poznajemy je przez artystów, architekturę, jedzenie, design i sztukę̨. To one wszystkie razem tworzą DNA miasta, jego unikalny genotyp.

Dlatego stworzyliśmy cykl imprez „OKO na…”, z którym podróżować będziemy przez Polskę. Pierwsza tegoroczna edycja odbędzie się w Poznaniu 22 kwietnia. Podczas tego wyjątkowego dnia w PURO Hotels zagoszczą poznańscy designerzy, rzemieślnicy i artyści. Goście naszego wydarzenia będą mieli możliwość spotkania z nimi i poznania tego, czym na co dzień się zajmują̨. Ten dzień upłynie pod znakiem rozmów, warsztatów, jedzenia, muzyki, a także targów z wyjątkowymi, wyselekcjonowanymi przez USTA przedmiotami.

 

Więcej informacji tutaj.

PURO hotel Poznań, ul. Stawna 12

22 kwietnia 2017

godz. 12.00-19.00

comments powered by Disqus