Redakcja

#CreateAsUs – zgłoszenia prac jeszcze tylko dzisiaj!

Uwaga jeszcze tylko dziś do godziny 23:59 możecie wziąć udział w kolejnej edycji konkursu #CreateAsUs. Projektu tworzonego przez najciekawszych rysowników i ilustratorów w kraju oraz markę ASUS. 

– 28/11/2017 –

 

Tym razem motyw przewodni konkursu to niezwykła podróż do lat 90., a zdaniem jest zaprojektowanie własnej kartki pocztowej – jak z tamtych czasów. Do wyboru macie jeden z poniższych tematów: kreacja świąteczna (przedstaw swoją wizję świątecznych chwil), podróż sentymentalna (uruchom wyobraźnię i przenieś się do czasów dzieciństwa) i powrót do przyszłości (przenieś się do lat 90. i pokaż jak wyobrażaliśmy sobie wtedy przyszłość). Prace ocenią jury konkursu, w którym zasiadają organizatorzy, reprezentanci firmy ASUS oraz ambasadorzy #CreateAsUs.

 

Ambasadorzy konkursu:

 

Dawid Ryski: tworzy ilustracje prasowe m.in. dla „The New York Observer”, „L’Optimum”, czy „Esquire”. Zajmuje się projektowaniem murali, plakatów koncertowych (min. Franz Ferdinand, Twin Shadow) oraz okładek do płyt i książek.

 

(praca Dawida Ryskiego)

 

Mateusz Suda: przedstawiciel młodego pokolenia grafików; dyrektor kreatywny, ilustrator i projektant graficzny. Doceniany za energiczną kreskę i eksperymenty z kolorem. Jego projekty pojawiały się na łamach m.in. „Glamour”, „Fashion Magazine”, czy Lamode.info. Współpracował m.in. z Mohito, Big Starem oraz Orską.

 

Alek Morawski – Lis Kula: ukończył California College of the Arts na wydziale ilustracji. Inspiruje się estetyką słowiańskich kreskówek i dobranocek z lat 90. Tworzy okładki książek, ilustracje prasowe, reklamy oraz murale. Realizował projekty m.in. dla Nike, Levi’s, Red Bulla, czy Converse.

 

Beata Śliwińska „Barrakuz”: jej projekty pojawiały się na łamach „HUSH Magazine”, „Futu”, „KMAG”, „Lounge Magazine”, ale również włoskiej edycji „Vogue’a”. Tworzy plakaty, identyfikacje wizualne, opakowania i ilustracje. Współpracuje m.in. z Adidasem, Skoda Polska, Orską, czy Levi’sem.

 

Rafał Szlapa: projektuje plakaty, okładki książek oraz ilustracje. Jego komiksy pojawiały się na łamach m.in. „Przekroju”, „Gazety Wyborczej”, czy „Nowej Fantastyki”. Twórca znanej serii „Bler”. Współpracuje z wieloma wydawnictwami m.in. Znak i Fabryka Znaków.

 

Ilona Myszkowska – Kobieta Ślimak: specjalistka od sekwencyjnych historii obrazkowych. Tworzy i współtworzy komiksy internetowe m.in. „Chata Wuja Freda” i „Barwy Biedy”. Oprócz tego napisała scenariusz do mangi „Kawaii Scotland”, dating sim „Mortal Dating”, crp „Opowieści z Nyanii” oraz planszówkę „iGranie z Gruzem”. Publikuje komiksy papierowe i rysuje obrazki na kubki.

 

Finał odbędzie się podczas Targów Plakatu 3 grudnia 2017 roku w Domu Braci Jabłkowskich w Warszawie. To nie jedyna atrakcja – w strefie #CreateAsUs będzie można wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez trójkę ambasadorów: Beatę Śliwińską „Barrakuz”, Mateusza Sudę i Rafała Szłapę.

 

 

Do wygrania mi.n.Asus Zenbook UX550 PRO.

 

 

Szczegóły na stronie:
http://createasus.pl

 

 

 

(Praca Lisa Kuli)

comments powered by Disqus