Redakcja

Podróż do lat 90.

Czy pamiętacie jeszcze, jak to jest otrzymać wiadomość w formie analogowej? Odręcznie napisany list lub kartkę pocztową? Czy w dobie e-maili, smsów i nieustannego bycia online przypominacie sobie uczucie niepewności związane z oczekiwaniem na informację na papierze? 

– 10/11/2017 –

Nostalgia za latami 90. może Was natchnąć do wzięcia udziału w konkursie #CreateAsUs. Jest to projekt tworzony przez najciekawszych rysowników i ilustratorów w kraju oraz markę ASUS. Hasło akcji wyraża filozofię ASUSa, w której istotna jest innowacyjność i estetyka. W tegorocznej odsłonie konkursu zadaniem jest zaprojektowanie własnej kartki pocztowej – jak z tamtych czasów. Do wyboru macie jeden z poniższych tematów:

KREACJA ŚWIĄTECZNA

Poczuj tę wyjątkową atmosferę i odkrywaj nieodkryte. Stwórz projekt inny niż wszystkie, przedstawiając swoją wizję świątecznych chwil. Nie ograniczaj się! Znajdź święta zapomniane i nieoczywiste.

PODRÓŻ SENTYMENTALNA

Co byś zrobił, gdybyś mógł cofnąć czas? Uruchom wyobraźnię i przenieś się do czasów dzieciństwa. Pamiętasz swoje ulubione bajki i książki? Wróć do świata marzeń i stwórz projekt, który pozwoli innym poczuć te chwile.

 

 

 

POWRÓT DO PRZYSZŁOŚCI
Pamiętasz VHS, gumę Turbo i tamagotchi? Przenieś się do lat 90. i pokaż jak wyobrażaliśmy sobie wtedy przyszłość. Wejdź w buty Marty’ego McFlya i stwórz własną wizję świata.

Swoje projekty możecie wysyłać do 28 listopada. W jury zasiądą m.in. Mateusz Suda, Dawid Ryski i Beata ‚Barrakuz” Śliwińska, Lis Kula.

 

 

 

#CreateAsUs

Finał odbędzie się podczas Targów Plakatu 3 grudnia 2017 roku w Domu Braci Jabłkowskich w Warszawie.

Więcej informacji:

http://createasus.pl/

 

comments powered by Disqus