Redakcja

Rolnik poszukiwany

Jedno z najciekawszych miejsc na mapie kulinarnej Polski, koncept Water & Wine, ma nie lada gratkę dla miłośników rolnictwa! zatrudni osoby, które chcą poprowadzić jej gospodarstwo.

– 5/12/2017 –

 

Restauracja prowadzona w zgodzie z zasadami sezonowości i lokalności, aby sprostać rosnącemu zainteresowaniu i dalej się rozwijać, nabyła własne gospodarstwo. Teraz czas na znalezienie specjalisty, który je poprowadzi i zadba o naturalne produkty do kuchni Water & Wine. Poszukiwana jest osoba, para lub rodzina – ludzie, dla których rolnictwo ekologiczne jest pasją i sposobem na życie. Wybrańcy będą ściśle współpracować z ekipą Water & Wine i kierownictwem zakładu.

W zamian otrzymają atrakcyjne wynagrodzenie oraz mieszkanie. Praca marzeń! I to w miejscu położonym z dala od dużych ośrodków miejskich, w rejonie uzdrowiskowym. Jeżeli więc macie doświadczenie związane z uprawą ziemi, bliska jest wam slowfoodowa idea i czujecie, że chcecie coś zmienić w swoim życiu, piszcie na adres rekrutacja@perlage.pl. Może już wkrótce poprowadzicie wyjątkowy projekt pod Nałęczowem…

 

comments powered by Disqus