Redakcja

Wegańskie świeta

Jeśli zastanawiacie się, co móżna podać na świąteczny stół zamiast karpia i pasztetu zapraszamy na nasz przedświąteczny kiermasz, który odbędzie się na trzecim piętrze domu handlowego MYSIA 3.

– 9/12/2017 –

Wegańskie Święta organizujemy dla tych lubiących warzywa i owoce, dla wykluczających z diety i otoczenia wszystko, co pochodzenia zwierzęcego oraz tych, którzy szukają prezentów dla bliskich. Ale też i dla takich, którzy wprawdzie nie wzgardzą wątróbką u babci czy kiełbaską z ogniska w czasie pikniku, ale na co dzień chcą jeść lżej i inaczej, dla Was uczących swoje dzieci, że warto szukać kulinarnych inspiracji poza światem zwierząt, wreszcie dla tych, którzy na kosmetykach czy ubraniach szukają informacji, że nie były testowane na zwierzętach i nawet bez tego wiedzą, że szampon może szczypać w oczy.

Świat roślin to nieustające źródło inspiracji – czerpiemy z niego i my zapraszając do udziału w naszych Wegańskich świetach producentów kosmetyków, jedzenia czy ubrań z metką „Vegan”. Doszły nas słuchy, że Warszawa wyrasta na kulinarną mekkę roślinnej kuchni – wierzymy, że jest to pozytywne i dobre zjawisko, którego chcemy być częścią.

Przyjdźcie 16 grudnia na MYSIĄ 3 i poszukajcie roślinnych inspiracji razem z nami – będzie na Was czekać masa pysznych, zdrowych przysmaków, pięknych przedmiotów i świadomych marek. Do zobaczenia!

Zapisy wystawców: rosiak@ustamagazyn.pl
16 grudnia, Warszawa, Mysia 3
comments powered by Disqus