Redakcja

Mniej stresu, więcej zieleni

27 stycznia w Poznaniu odbędzie się konferencja Oswoić Stres. Jej organizatorem jest stowarzyszenie Twoja Moc. Gośćmi specjalnymi będzą Maia Sobczak (Qmam Kaszę ) i Łukasz Marcinkowski (Kwiaty&MIUT), który opowie o wpływie roślin na nasze samopoczucie. USTA patronują!

– 22/01/2018 –

 

W dzisiejszym świecie panuje pewien paradoks – ludzie stale podnoszą jakość swojego życia, ale jednocześnie sami windują swój poziom stresu. Nadmiar opcji i możliwości zmusza nas do ciągłego podejmowania decyzji i dokonywania wyborów. Wielu ludzi jest przez to sfrustrowanych i zdezorientowanych – nie bardzo wie, jak poprawić swoją sytuację. Nie ma jednego rodzaju stresu i nie ma jednego sposobu radzenia sobie ze stresem. I raczej nie da się go dzisiaj uniknąć. Temu właśnie tematowi będzie dedykowana konferencja Stowarzyszeni Twoja Moc. Oprócz wykładu dr Beaty Pieczyńskiej i psycholog Bożeny Kawickiej jej spora część  poświęcona beędzie debacie eksperckiej. Będzie można wysłuchać specjalistów z różnych dziedzin życia, ale co najważniejsze – będzie też sporo czasu na zadanie im pytań.

 

Dr Beata Pieczyńska- doktor nauk biologicznych (genetyk), terapeutka TMC ( Tradycyjna Medycyna Chińska ) z kilkunastoletnim doświadczeniem, członek Polskiego Towarzystwa Tradycyjnej Medycyny Chińskiej (PTTMC), posiada niesamowity dar – nawet najbardziej zawiłe zagadnienia potrafi przekazać w prosty, przystępny sposób. współzałożycielka i V-ce Prezes Stowarzyszenia”Twoja Moc”.

 

Psycholog Bożena Kawicka – niezwykle doświadczona certyfikowana psychoterapeutka Europejskiego Towarzystwa Psychoterapii, psycholog kliniczny, specjalizuje się w siucydologia, psychotraumatologii i somaopsychologii . W 2012 roku otrzymała honorowy tytuł profesora oświaty.

 

Goście specjalni:

 

Maia Sobczak, qmam kasze – psycholog, sięgający ochoczo do psychologii pozytywnej, dietoterapeutka, pracuje w oparciu o najstarsze medycyny świata, konsultantka Ajurwedy z ramienia Jiva institute w Indiach. Na co dzień tworzy zdrowe, wzmacniające ciało i umysł receptury, leczy pysznym jedzeniem, fotografuje, pisze artykuły, prowadzi warsztaty i wykłady, stylizuje kulinarnie.

Swoją pasją dzieli się na blogu Qmamkasze.pl.

W życiu kieruje się zasadą równowagi i szkołą środka, pasjonuje się wpływem naturalnych składników na organizm i psychikę, wierzy że sekret szczęścia ukryty jest w codzienności, prostocie, zwykłych gestach a dobre podstawy buduje się od dzieciństwa.

 

Krzysztof Chris Wadelski założyciel Stowarzyszenia Wsparcie i Samorozwój – doświadczony terapeuta, instruktor, trener, specjalizuje się w szkoleniach z zarządzania stresem oraz warsztatach i zajęciach pracy z ciałem, Trener Certified Practitioner of TRE® Level I, Level II, terapeuta oddechu – certyfikowany praktyk BioDynamic Breath&Trauma Release System®, posiada akredytację AADP (American Association of Drugless Practitioners – Amerykańskie Stowarzyszenie Lekarzy Leczących Bez Użycia Leków) jako Holistic Health Practitioner, współzałożyciel Stowarzyszenia Wsparcie i Samorozwój, więcej informacji o jego pracy na www.uwolnijcialo.pl oraz na www.znanylekarz.pl .

 

Holistyczna Pracownia Urody Joanna Popiół – kosmetolog i masażysta, specjalizująca się w masażach głęboko odprężających i relaksujących, od 20 lat prowadzi Holistyczną Pracownię Urody na poznańskim Łazarzu, w której kobiety mają okazję odnaleźć swój wewnętrzny spokój. Masaże traktuje jako formę ochrony i terapii.

 

Łukasz Marcinkowski – współautor niezwykłego miejsca, jakim jest Kwiaciarnia Kwiaty&Miut, współautor książek „O KWIATACH” i „O ROŚLINACH” – opowie o hortiterapii – czyli wpływie kwiatów na nasze samopoczucie.

 

https://www.youtube.com/twojamoc

 

Bilety dostępne pod adresem:  www.stowarzyszenietwojamoc.pl/sklep

 

Plan konferencji :

 

9.30 – rozpoczęcie

9.45 – 10.45 wykład psycholog Bożeny Kawickiej

10.45 – 12.00 wykład dr Beaty Pieczyńskiej

12.00 – 12.30 przerwa

12.30 – 14.15 – debata ekspercka

14.15 -14.30 – losowanie i zakończenie

comments powered by Disqus