Redakcja

Vintage styl

Klunken to platforma sprzedażowa ubrań i dodatków vintage. Znajdziecie tu lniane szpilki Valentino, jedwabną sukienkę na lato Fendi, płaszcz Mody Polskiej czy bluzę marki Levis. W sieci działa od roku, a stacjonarnie otworzył się niedawno na warszawskiej Pradze.

– 18/03/2018 –

Jak na razie sklep działa nieregularnie, dzień wcześniej dawana jest informacja na instagramie i facebooku o godzinach otwarcia. Klunken umożliwia kupowanie i sprzedawanie produktów.
Tutaj spotykają się najlepsi kolekcjonerzy ubrań vintage. To miejsce, które ma połączyć wszystkich fanów mody vintage w jednym miejscu. Każda rzecz jest weryfikowana przez Marysię – założycielkę sklepu. Znajdziesz tu klasyczne levisy, skórzane kurtki czy szpilki z lat 80. Rzeczy bardzo oryginalne, ale i klasyki. Kupowanie ubrań używanych jest coraz bardziej popularne ze względu na ich oryginalność i przystępną cenę. Klunken daje kupującym możliwość wyboru ubrań z najlepszych źródeł. Sprzedawcami są ludzie z całej Polski.

 
Klunken zrzesza w jednym miejscu osoby, które już wcześniej zajmowały się sprzedażą ubrań vintage i prowadzą swoje własne sklepy, ale również osoby, które nie zajmują się tym zawodowo i chcą sprzedać jednorazowo parę ubrań.
Realizując tę koncepcję, Marysia pragnie przyczynić się do szerzenia pojęcia recyklingu, argumentując, że ubrania wyprodukowane w poprzednich dekadach są lepsze jakościowo. Warto dać drugie życie ubraniom, które zostały przez kogoś zapomniane.
Jak zostać sprzedawcą ?
W Klunken sam możesz sprzedawać ubrania vintage, zakładając swój profil sprzedawcy. Sprzedawca sam wykonuje zdjęcia produktom i jest odpowiedzialny za wysyłkę.
Klunken bierze też ubrania w komis.

 

 

KLUNKEN,

Warszawa,  ul. Ząbkowska 2 (wejście w podwórzu)

www.klunken.pl
info@klunken.pl

comments powered by Disqus