Redakcja

Poznaj Poznań

Już po raz drugi zapraszamy na Oko na Poznań – imprezę organizowaną wspólnie z hotelem PURO. Razem będziemy patrzeć, odkrywać, smakować to, co dziś najciekawszego w tym mieście.

– 20/04/2018 –

Ludzie, miejsca, projekty – to oni decydują̨, że pobyt we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie czy Gdańsku może mieć swój niepowtarzalny klimat. Bo przecież odwiedzając miasta poznajemy je przez artystów, architekturę, jedzenie, design i sztukę̨. To one wszystkie razem tworzą DNA miasta, jego unikalny genotyp.

Dlatego stworzyliśmy cykl imprez „OKO na…”, z którym od 2 lat podróżujemy przez Polskę. Pierwsza tegoroczna edycja odbędzie się w Poznaniu 21 kwietnia. Podczas tego wyjątkowego dnia w PURO Hotels zagoszczą poznańscy designerzy, rzemieślnicy i artyści. Goście naszego wydarzenia będą mieli możliwość spotkania z nimi i poznania tego, czym na co dzień się zajmują̨. Ten dzień upłynie pod znakiem rozmów, warsztatów, jedzenia, muzyki, a także targów z wyjątkowymi, wyselekcjonowanymi przez USTA przedmiotami. Podczas tego dnia odbędzie się poznańska premiera książki “O roślinach” duetu Kwiaty i Miut.

PLAN DNIA:

12.00 – otwarcie dla publiczności

14.00 – premiera i rozmowa wokół Książki „O Roślinach” Radek Berent, Łukasz Marcinkowski poprowadzi Monika Brzywczy (USTA)

15.00 – poznańscy ilustratorzy opowiedzą o swoim mieście, a my podpatrzymy, co aktualnie rysują Kinga Offert, Jarosław Danilenko.

comments powered by Disqus