Redakcja

Jedziemy do Wrocławia!

Już po raz trzeci z naszym cyklem „Oko na…” Odwiedzimy Wrocław. Tym razem spotkamy się w wrocławskimi ilustratorami, restauratorami, pójdziemy na architektoniczny spacer oraz popiknikujemy w pięknym ogrodzie Puro Hotels.

– 30/05/2018 –

Ludzie, miejsca, projekty – to oni decydują̨, że pobyt we Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie czy Gdańsku może mieć swój niepowtarzalny klimat. Bo przecież odwiedzając miasta poznajemy je przez artystów, architekturę, jedzenie, design i sztukę̨. To one wszystkie razem tworzą DNA miasta, jego unikalny genotyp. Dlatego stworzyliśmy cykl imprez „OKO na…”, z którym od 3 lat podróżujemy przez Polskę.

 
Już po raz trzeci odwiedzimy Wrocław. 23 czerwca, w letnią sobotę zaprosimy Was do pięknego ogrodu hotelu PURO, byście spotkali najciekawszych naszym zdaniem wrocławskich designerów, rzemieślników, kucharzy i artystów. Ten dzień upłynie pod znakiem rozmów, warsztatów, jedzenia, muzyki, a także targów z wyjątkowymi, wyselekcjonowanymi przez USTA przedmiotami. Będą z nami najciekawsze wrocławskie restauracje, inicjatywy, projekty. Do zobaczenia!
 

 

 

 

PLAN DNIA:
 

12.00 – otwarcie dla publiczności

13.00 – wrocławscy ilustratorzy Gosia HerbaPaweł Mildner, opowiedzą o swoich ulubionych wrocławskich miejscówkach i inspiracjach

15.00 – 17.00 warsztaty Ebru (tworzenia marblingowanych papierów) poprowadzi IKAKOK – Katarzyna Korzeniecka (udział płatny)

15.00 – Odwaga realizacji – o projektach wnętrz wrocławskich restauracji autorstwa  BUCK.studio – Campo oraz NANAN Dinette i Di Cafe Deli, które zdobyły wiele wyróżnień w konkursach międynarodowych porozmawiamy z Pawel Buck oraz właścicielami restauracji Justyna Kawiak, Jolanta JurkowlaniecKrystian Bruź.

 

17.00 – spacer architektoniczny z Łukaszem Wojciechowskim Architektoniczny fusion – spacer po wrocławskim Starym Mieście, w którym w ciągu XX w. powstało wiele nowych budynków. Od ostentacyjnie nowoczesnych, przez do bólu praktyczne, po dekoracyjne szaleństwa. Wielosmakowe danie dla koneserów (wstęp wolny, spacer będzie trwał około godziny)

 

 
 
 
 
Zgłoszenia wystawców: apanasik@ustamagazyn.pl
https://www.facebook.com/events/213073972812676/
  
 
 
comments powered by Disqus