Redakcja

Oddychaj z Element Talks

Piąta edycja Element Talks już w czerwcu w Warszawie! W tym roku odbędzie się pod hasłem „Breathe”. USTA patronują imprezie.

– 14/05/2018 –

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak rozwijać swoją karierę, biznes oraz jak zachować równowagę psychiczną w szalonej branży kreatywnej, koniecznie weź udział w kolejnej edycji Element Talks, która tym razem odbędzie się latem, 16 i 17 czerwca 2018 roku, w Warszawie.

W trakcie nadchodzącej edycji organizatorzy spodziewają się ponad 2000 kreatywnych z całej Europy. To największa konferencja dla projektantów w Polsce poświęcona praktycznym aspektom tego zawodu. Jeśli pracujesz w branży, to nie może Cię na niej zabraknąć.

Element Talks porusza szereg tematów pokazujących jak od kuchni wygląda zawód projektanta. Podczas piątej odsłony wydarzenia, oprócz czysto „branżowych” zagadnień, prelegenci zahaczą również o komfort projektanta i czynniki wpływające na jego sferę umysłowo-duchową.

Społeczność Element Talks tworzą głównie osoby pracujące w branży kreatywnej, jednak praktyczny charakter wykładów i warsztatów, ich różnorodność oraz świetna atmosfera sprawiają, że na Elemencie można spotkać wszystkich, których ciekawią najnowsze trendy w designie i zmiany zachodzące w naszym świecie.
Podczas sesji networkingowych realizowanych w formie Speed Talks i na wieczornej imprezie poznasz innych uczestników konferencji i prelegentów. Takie wydarzenia to idealna szansa do swobodnej wymiany myśli i do nawiązania nowych relacji zawodowych i towarzyskich.
Świetną okazją do wzbogacenia swoich umiejętności, a przy okazji nawiązania nowych kontaktów będą warsztaty, które odbędą się przed konferencją oraz w jej trakcie. Organizatorzy gwarantują fantastycznych prowadzących i ogromną dawkę merytorycznej wiedzy.
Podczas piątej edycji Element Talks zobaczysz gości z całego świata. Wystąpią m.in.
– Deyan Sudjic – dyrektor Muzeum Designu w Londynie
– Daniela Garza – Project Manager i Creative Director ze studia Anagrama z Meksyku
– Eike König – założyciel i dyrektor kreatywny studia Hort
– Adi Binder – dyrektor UX & Design w Moovit
– Mark Porter – projektant layoutu The Guardian
– Bartosz Jurkowski – improwizator i Customer Experience Manager w Klubie Komediowym
– Petra Eriksson – ilustratorka
– Łukasz Zbieranowski – Fajne Chłopaki
– Martina Flor – letteringowa mistrzyni
– José Bernabé – typograf, ilustrator i projektant
– Adrian & Gidi – fotografowie i art directorzy
Kameralne konsultacje, odbywające się bezpośrednio po każdym z wykładów są świetną okazją do nawiązania bezpośredniego kontaktu z prelegentami, a także dają możliwość rozmowy i poruszenia nurtujących Was zagadnień.
Tegorocznej odsłonie Element Talks towarzyszyć będzie ogłoszenie wyników i wręczenie nagród konkursu Polish Graphic Design Awards, stanowiącego podsumowanie sceny projektowania graficznego w Polsce w 2017 roku. Inicjatywa organizowana przez Rene Wawrzkiewicza ma na celu wyróżnienie wybitnych projektantów oraz promowanie ich działalność nie tylko w środowisku, ale przede wszystkim wśród odbiorców i potencjalnych klientów. Gala pokonkursowa odbędzie się 15 czerwca 2018 roku.
Podczas Element Talks czekają na Ciebie:
  • 2 dni wykładów z prelegentami z całego świata
  • kameralne konsultacje z prelegentami
  • bogata oferta merytorycznych warsztatów, odbywających się 2 dni przed konferencją oraz w jej trakcie
  • dostęp do listy dwóch tysięcy uczestników
  • strefa networkingowa Speed Talks – hit ostatniej edycji!
  • torba konferencyjną
  • wstęp na afterparty
  • stoiska Element Market
  • pokonkursowa gala Polish Graphic Design Awards
Element Talks. Designers, just breathe!
16-17 czerwca 2018, Warszawa
Ul. Mińska 65
Bilety od 195 zł dostępne są pod tym linkiem: https://www.elementtalks.com/pl/2018/tickets/
comments powered by Disqus