Redakcja

Rytuał oczyszczania Chanel

Właściwe oczyszczanie skóry twarzy to niezbędny krok codziennej pielęgnacji. Szczęśliwie, to nie tylko codzienny obowiązek, ale i moment ukojenia i przyjemności – prawdziwy rytuał oparty na kilku krokach pielęgnacyjnych. CHANEL dodaje mu koloru, prezentując kolekcję produktów do oczyszczania o nowych walorach, oferując wysublimowany demakijaż.

– 20/07/2018 –

W skład najnowszej kolekcji wchodzą: olejek, mleczka, mus oraz tonik. Olejek L’HUILE usuwa makijaż, nawet trwałe i wodoodporne formuły, zachowując przy tym równowagę skóry. Uwalnia ją od kurzu i substancji zanieczyszczających środowisko, a w kontakcie z wodą przeobraża się w delikatną piankę.

LE LAIT czyli mleczko oczyszczające anti-pollution uwalnia skórę od zanieczyszczeń i makijażu. Ma kremową konsystencję, dając komfort i świeżość.

Skóra po jego użyciu staje się miękka i złagodzona.

Kolejny bohater tej linii to oczyszczające mleczko anti-pollution. Mleczna formuła LE LAIT FRAÎCHEUR D’EAU w momencie aplikacji zamienia się w płyn – świeży jak woda, oferując przyjemność stosowania i dokładne oczyszczenie skóry.

LA MOUSSE głęboko oczyszcza. Uwalnia skórę od zanieczyszczeń, takich jak substancje zanieczyszczające środowisko, kurz, pot czy wszelkie ślady makijażu. Pod wpływem wody bogata kremowa formuła przeobraża się w puszystą piankę.

Orzeźwiający tonik anti-pollution odświeża, a także łagodzi. LE TONIQUE uwydatni blask skóry, usuwając ostatnie ślady makijażu i zanieczyszczeń.

Rytuał oczyszczania Chanel bazuje na kompozycji ekstraktów dwóch roślin morskich, które nie tylko zwalczają szkodliwe substancje, ale i dbają o prawidłowy rytm skóry. Niebieska mikroalga chroni komórki przed mikrourazami, jakie powodują substancje zanieczyszczające środowisko, a ekstrakt z morskiego solirodu wzmacnia i nawilża. Łącząc te dwa skutecznie działające składniki, nowe formuły oczyszczają delikatnie, ale skutecznie. Skóra dzięki temu skóra oddycha swobodnie, odzyskuje równowagę. A do tego jest piękniejsza i zdrowa!

comments powered by Disqus