Redakcja

Nasz wybór dla Westwing!

Zapraszamy na prawdziwą ucztę dobrego stylu! Razem z Westwing, przygotowaliśmy dla Was garść pięknych inspiracji pomocnych w aranżacji kuchni. To trendy, o których mogłaś przeczytać na łamach UST – różne odsłony marmuru, barwione szkło czy styl vintage. W kampanii, która dziś pojawiła się na Westwing.pl znajdziesz nieszablonowe, modne produkty – takie, które gwarantują wielki efekt.

– 31/07/2018 –

 

Silne piękno: Marmur

 

Pozornie chłodny marmur pobudza wszystkie zmysły. Wykorzystaj jego różne odmiany, od klasycznej białej, przez ciemnozieloną, aż do czarnej i wprowadź do aranżacji ponadczasową elegancję.

 

 

W służbie delikatności: Szkło

 

Dotychczas praktycznie niezauważalne, szkło wybija się na pierwszy plan aranżacji. Coraz częściej występuje w barwionym wydaniu, a jego wzory inspirowane są pracami powojennych projektantów.

 

 

Pełnia blasku: Srebro, złoto, miedź

 

W tym sezonie łączymy ze sobą wszystko, co się błyszczy! Srebro, złoto i miedź to szlachetne trio, które zwykły posiłek zmieni w pełną przepychu ucztę.

 

 

Japońska pokora: Wabi-sabi

 

Ten nawiązujący do japońskiej filozofii trend pokazuje, że doskonałość nie musi być celem. Nieregularne kształty, surowce pozyskane z natury i subtelnie rozmyte kolory przełożą się na spektakularny efekt.

 

 

 

 

Smak dzieciństwa: Vintage

 

Produkty vintage, jak komplet białej porcelany, czy waga kuchenna stylizowana na tę z babcinej kuchni to wehikuł czasu. Dzięki nim powrócimy do naszych ulubionych miejsc z przeszłości.

 

 

Intensywniej: Ciemne barwy

 

Tajemnicze i eleganckie. Ciemne barwy podbiją serca wszystkich tych, który lubią eksperymentować. Czerń pojawiająca się na pojemnikach, talerzach czy sztućcach pokazuje, że niebanalne rozwiązania smakują najlepiej.

 

 

 

Kampanię możecie zobaczyć dziś na Westwing.pl.

 

comments powered by Disqus