Redakcja

Święta w Dobrym Stylu

Jak przygotować świąteczny stół, żeby robił wrażenie, jak zapakować prezenty, zapleść wianki – dowiecie się już 1 grudnia w Domotece. USTA patronują i poprowadzą jedne  z warsztatów.

– 11/11/2018 –

 

W sobotę, 1 grudnia w Domotece autorskie świąteczne aranżacje zaprezentują: Kasia Sokołowska, Daria Zawiałow, Karolina Malinowska i Olivier Janiak. Na odwiedzających czekać będzie szereg atrakcji i niespodzianek, m.in. warsztaty Dobrze się składa, HELLO Calligraphy. A także strefy: designu Yestersen i Christmas Premium Sale z wyselekcjonowanymi markami.

 

Podczas trwającego cały dzień wydarzenia „Święta w Dobrym Stylu” Domoteka stanie się źródłem bożonarodzeniowych inspiracji. Zaproszeni do współpracy goście dekorować będą świąteczne stoły zgodnie z własnym gustem i upodobaniami.

 

W Domotece powstaną trzy, specjalnie przygotowane na tę okazję strefy w różnych stylach: klasycznym w nowoczesnym wydaniu, glamour i awangardowym. Ich aranżacje to efekt współpracy set designera
z zaproszonymi do współpracy gośćmi. Podczas wydarzenia dowiemy się jaki styl jest najbliższy gwiazdom, a także jak w zgodzie z własną estetyką zbudować prawdziwie świąteczną atmosferę, niekoniecznie trzymając się tradycyjnych rozwiązań. Odwiedzający Centrum Wyposażenia Wnętrz będą mieli również niepowtarzalną okazję porozmawiać z gwiazdami o ich unikatowym stylu.
1 grudnia w Domotece każdy znajdzie coś dla siebie. W strefie Christmas Premium Sale będzie można kupić oryginalne, gwiazdkowe upominki wyselekcjonowanych marek – m. in. niedostępne nigdzie indziej buty projektantki Vasiny. Odwiedzający będą mieli możliwość bezpłatnego zapakowania gwiazdkowych prezentów, a także wzięcia udziału w warsztatach pięknego pakowania upominków, organizowanych przez pracownię Dobrze się Składa.

 

 

Przez cały dzień będą się odbywały różne zajęcia kreatywne – m.in. organizowane przez kolektyw Kwiaty i Miut tworzenie świątecznych stroików czy bombek – wspólnie z pracownią Hello Calligraphy.
Powstanie również, utworzona przez platformę e-commerce Yestersen, strefa designu vintage. Będzie w niej można kupić wyselekcjonowane przedmioty z przeszłości, a także współczesne akcesoria do wnętrz. Oprócz unikatowych przedmiotów z minionych epok, Yestersen zaprezentuje dzieła współczesnych twórców. Obok klasycznych skandynawskich sideboardów czy kultowych foteli wingback znajdziemy tam również: akcesoria hiszpańskiej marki DOIY, aparaty fotograficzne Lomography, plakaty z duńskiego Atelier CPH oraz książki niemieckiego wydawnictwa Gestalten.

 
„Święta w Dobrym Stylu” to wydarzenie otwarte dla wszystkich – również dla najmłodszych. Specjalnie dla nich przygotowana zostanie strefa zabaw przy współpracy z przedszkolem „Akademia Harmonika”. Czas spędzony w Domotece umili gościom pianista, który na żywo zagra jazzowe i świąteczne utwory. Całość atrakcji zwieńczona zostanie kameralnym koncertem Darii Zawiałow, który odbędzie się o godzinie 19.30.
Nad wydarzeniem „Święta w Dobrym Stylu” patronat medialny objęły: Elle Decoration, Usta, Co Jest Grane, Viva i KMag. Partnerami wydarzenia są firmy: Kwiaty i Miut, Hello Calligraphy, BoConcept, Panul, Steinway & Sons, Hurom, Odette, Yestersen.

 

 

 

 

Organizatorem wydarzenia „Święta w Dobrym Stylu” jest Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka.

comments powered by Disqus