Redakcja

TARGI RZECZY ŁADNYCH

W weekend 1-2 grudnia kolejne święto polskiego designu. Targi Rzeczy Ładnych odbędą się już kolejny w Koneserze na warszawskiej Pradze. USTA patronują!

– 5/11/2018 –

 

Zainteresowanie wystawców i odwiedzających tą edycją jest ogromne. Tym razem spośród 450 zgłoszeń marek i projektantów organizatorzy wybrali aż 210 najciekawszych, w tym aż 59 debiutów – marek, których publiczność TRŁ nie widziała nigdy wcześniej, m.in: borcas, VELT, Ilusi, RAW, PUNCA i NUDO design. Nie zabraknie również gwiazd wcześniejszych edycji nagradzanych na polskich i zagranicznych festiwalach, takich jak: Swallow’s Tail, Un’common, Tartaruga i wielu innych.

 

Po wrześniowym, świetnie przyjętym debiucie TRŁ w Centrum Koneser, organizatorzy idą krok do przodu. Po raz pierwszy Targi Rzeczy Ładnych odbędą się w dwóch przestrzeniach na raz. W pierwszej, znanej z poprzedniej edycji targów „Laboratorium 2400” znajdą się strefy MEBLE, LAMPY, VINTAGE, TEKSTYLIA, PRINT i DZIECI. Druga przestrzeń to kolejny debiut – po raz pierwszy szeroka publiczność będzie mogła zobaczyć „Butelkownię” – piękną, jasną halę w kompleksie Centrum Koneser, która ma prawie 1000 metrów m2. W tej przestrzeni zagoszczą dwie ogromnie popularne, szczególnie przed Świętami, strefy: CERAMIKA I SZKŁO oraz WELLNESS, w których zaprezentują się wszystkie najciekawsze polskie marki z tych dziedzin.

 

03.12.2017. Warszawa. Targi Rzeczy Ladnych . Materialy prasowe .Fot. Albert Zawada

 

Do końca roku, również w trakcie grudniowej edycji TRŁ, niezmiennie działać będzie TRŁ POP-UP STORE – stacjonarny sklep z najlepszym polskim designem. Można w nim upolować pro-dukty najlepszych marek znanych z dotychczasowych edycji Targów Rzeczy Ładnych i portalu targirzeczyladnych.pl, także te niedostępne na Targach.

comments powered by Disqus