Redakcja

Berlińskie techno i wino naturalne

Confetti Wine Fest już 26 maja w krakowskim Forum Wydarzeń. Spotkania, warsztaty, winny pop-up bar czy wspólne picie wina bez suchych konferencji i przemów. Czy to nie idealny pomysł na najbliższą niedzielę? Usta patronują!

– 21/05/2019 –

 

Do wina nie trzeba nikogo przekonywać. Tym bardziej jeśli mówimy o winach naturalnych, biodynamicznych czy organicznych. Nasze ulubione, szczególnie te niefiltrowane z osadem na dnie, aż proszą się o wzięcie butelki do ręki i jak najszybsze przelanie jej do kieliszków. W najbliższą niedzielę  do naszej dyspozycji będzie aż 120 rodzajów takich butelek z ponad 30 winnic całej Europy. W takim towarzystwie każdy znajdzie swoje ulubione wino lub zakocha się w smaku nowego z Rumunii, Portugalii, Niemiec czy Polski (fani trunków z Włoch, Francji czy Hiszpanii też będą usatysfakcjonowani).

 

Lekka formuła wydarzenia zachęca do zaplanowania najbliższego weekendu w Krakowie. Organizatorzy zaplanowali też strefę talk & jazz. Jej sercem jest wino, wokół którego stworzono przestrzeń do rozmów, jedzenia oraz zabawy przy dobrej muzyce. Oprócz spotkań z producentami win, dzięki którym poznamy między innymi tradycje produkcji win w zakopanych w ziemi kwewri  obowiązkowo zajrzyjcie do winnego pop-up baru!

 

Tym co urzeka nas w tym wydarzeniu to czas, który możemy spędzić wspólnie przy dobrych winach. Impreza ma charakter otwarty – bez branżowego nadęcia. Bilet wstępu uprawnia nas do uczestnictwa w całym festiwalu. Wydarzenie rozpoczyna się o 12:00 i trwa do północy. Od 18:00 zapraszamy na after „discotheque naturel” czyli berlińskie techno z kieliszkiem wina w ręku.

 

 

 

Forum Wydarzeń, ul. Marii Konopnickiej 28, Kraków

https://www.facebook.com/events/412845925957486/

comments powered by Disqus