Redakcja

Jeszcze jeden sezon z Nocnym!

Mimo zapowiedzi o zakmnięciu Nocnego Marketu na dobre, mamy dobre wieści. Jeszcze jeden sezon przetrwa on w świetnie znanej scenerii pełnej neonów peronu dworca Warszawa Główna Osobowa. Nocny Market obudzi się na wiosnę już 17 maja! Jemy, odwiedzamy i patronujemy!

– 16/05/2019 –

 

Niefunkcjonujący już w swoje pierwotnej formie dworzec Warszawa Główna Osobowa, znajdujący się w centrum miasta, kryje niesamowity skarb. Jeśli jeszcze nie wiecie o czym piszemy – odwiedźcie jedną z najciekawszych inicjatyw street-foodowych w stolicy.

 

Rozkład jazdy jest prosty i będzie w niezmienionej formie obowiązywał od 23 maja. Pierwszą, czwartkową kolację zjemy już od godziny 17:00. W piątek i sobotę zaczynamy o tej samej porze. Wyjątkiem pozostaje niedziela, która wygłodniałych przywita godzinę wcześniej. Dla spóźnialskich, bądź zmęczonych po piątkowej czy sobotniej imprezie mamy dobrą wiadomość – kuchnie działają do 1 w nocy, poza niedzielą kiedy ostatnie zamówienia przyjmowane są do 23:00.

 

 

 

 

 

Wróćmy jednak do sedna i  skupmy się na tym, co interesuje nas najbardziej, czyli jedzeniu, drinkach i muzyce. O dobry klimat zadbają DJe a barmani przygotują drinki, które zaspokoją nasze pragnienie w te zapowiadane i wyczekiwane upalne wieczory. I w końcu – to wokół czego to wszystko się kręci – różnorodne kuchnie, smaki i zapachy. Wybredni i niezdecydowani będą mieli problem – wybór będzie naprawdę spory. Oprócz stałych pozycji czeka na nas sporo nowości. W pierwszy weekend na peronie otworzą między innymi Supperlardo, El Puertito, Mąka i Woda,  dobrze znana i lubiona Stacja Azja i wielu innych.

 

W tym roku organizatorzy planują upewnić nas w przekonaniu, że Nocny Market to obowiązkowy punkt weekendu. Jak? Strefa lifestyle, pop-upy, koncerty, koncepty blogerów kulinarnych czy gościnne wizyty szefów kuchni.

 

 

 

Premierowy weekend zapowiada się bardzo smakowicie i ciekawie. Zapomnijcie o jedzeniu późnego obiadu czy kolacji i idźcie na Towarową 3. Po poprzednich sezonach i niepotwierdzonych informacjach o końcu Nocnego Marketu czekamy na więcej i mocniej. Dlaczego? Rozpoczęty remont dworca oznacza nieuchronną zmianę projektu w najbliższych latach. Jednak po 3 sezonach świetnych street foodowych uczt i akcji, poprzeczka wisi bardzo wysoko. Nasza odpowiedź – chcemy jeszcze więcej!

 

 

 

 

Nocny Market, ul. Towarowa 3, Warszawa

https://www.facebook.com/events/318695882402390/

comments powered by Disqus