Redakcja

Oko na Warszawę

Długo czekaliśmy na ten moment. W końcu otworzył się Hotel Puro w Warszawie. I jako pierwsi zorganizujemy w nim imprezę – nasze cykliczne Oko na… Już 11 maja. Zapraszamy!

– 1/05/2019 –

 

 

Ludzie, miejsca, projekty – to oni decydują̨, że pobyt w Warszawie, Poznaniu, Krakowie czy Gdańsku może mieć swój niepowtarzalny klimat. Bo przecież odwiedzając miasta poznajemy je przez artystów, architekturę, jedzenie, design i sztukę̨. To one wszystkie razem tworzą DNA miasta, jego unikalny genotyp. Dlatego wspólnie z PURO Hotelss stworzyliśmy cykl imprez „OKO na…”, z którym od 4 lat podróżujemy przez Polskę. W pięknych wnętrzach hotelu gościmy artystów, architektów, rzemieślników, kucharzy, którzy pokazują nam czym zajmują się na co dzień, dzielą się swoją pasją i pracami.

Bardzo długo czekaliśmy na ten moment, aż powstanie Puro w Warszawie. I w końcu jest! Piękny, designerski hotel otworzy się pod koniec kwietnia przy ulicy Widok. Oko na Warszawę będzie pierwszą imprezą w tej lokalizacji. Zapraszamy warszawiaków, tego dnia będą mogli obejrzeć wnętrza hotelu, skosztować dań w jego kawiarni i restauracji, barze, które na ten dzień przygotują specjalne oferty. Ta sobota w Puro upłynie pod znakiem rozmów, warsztatów, jedzenia, muzyki, a także targów z wyjątkowymi, wyselekcjonowanymi przez USTA przedmiotami. Będą z nami ciekawe warszawskie inicjatywy, projekty oraz ich autorzy.

Puro we wszystkich swoich hotelach prezentuje prace polskich artystów. Tak też jest w Warszawie. Tu swoje prace pokazują m.in. Malwina Konopacka, Tymek Jezierski czy Michał Loba. Podczas Oko na Warszawę będzie okazja, by posłuchać rozmowy z nimi, a także kupić ich prace.

 

PROGRAM

12:00-19:00
Targi w lobby hotelu

12:30-13:00
Waza Krystyna – wernisaż jednego dzieła Malwiny Konopackiej

13:00-16:00
Oczyszczacz miejski – warsztaty tworzenia miejskiego zielnika z HALO warsztaty bez plastiku

13:30 – 14:15
Oko na Warszawę – dyskusja z zaproszonymi artystami: Michałem Lobą, Malwiną Konopacką i Tymkiem Jezierskim

14:00-15:00
PURO Experience. Joga z Eli Wierkowską.
Zapisy: https://joga-w-ogrodzie.evenea.pl/

15:00-15:30
Dzieła sztuki z kolekcji PURO Hotels – oprowadzanie z Kuratorem kolekcji Zuzanną Zakaryan
Zapisy: http://kolekcja-puro.evenea.pl/

17:00-18:00
Puro Experience: Social hour. Warszawskie Memory

 

 

11 maja, godz. 11-19.00

Puro Hotel WARSZAWA, ul. Widok 9

https://www.facebook.com/PuroHotels/

comments powered by Disqus