Redakcja

Oko na Kraków

Po raz drugi widzimy się w Krakowie! Zapraszamy na miejski piknik do pięknych wnętrz Hotelu Puro na Kazimierzu. Będzie kwieciście, rekreacyjnie, spotkacie krakowskich artystów i rzemieślników, będziecie mogli wziąć udział w spotkaniach i warsztatach  oraz posłuchać świetnej muzy  DJ Daisy Cutter.

– 6/06/2019 –

 

Ludzie, miejsca, projekty – to oni decydują̨, że pobyt w Warszawie, Poznaniu czy Gdańsku może mieć swój niepowtarzalny klimat. Bo przecież odwiedzając miasta poznajemy je przez artystów, architekturę, jedzenie, design i sztukę̨. To one wszystkie razem tworzą DNA miasta, jego unikalny genotyp. Dlatego wspólnie z PURO Hotels stworzyliśmy cykl imprez „OKO na…”, z którym od 4 lat podróżujemy przez Polskę. W pięknych wnętrzach hotelu gościmy artystów, architektów, rzemieślników, kucharzy, którzy pokazują nam czym zajmują się na co dzień, dzielą się swoją pasją i pracami.

 

Już po raz drugi zapraszamy Was do hotelu na krakowskim Kazimierzu. Tego dnia możecie obejrzeć jego wnętrza, skosztować dań w jego kawiarni Mak i restauracji Halicka które na ten dzień przygotują specjalne oferty. Sobota w Puro upłynie pod znakiem rozmów, warsztatów, jedzenia, muzyki, a także targów z wyjątkowymi, wyselekcjonowanymi przez USTA przedmiotami. Będą z nami ciekawe krakowskie inicjatywy, projekty oraz ich autorzy.

 

 

11:00-12:00 Joga w ogrodzie z Kamą Watychowicz (Joga Na Debnikach)
zapisy:  https://evenea.pl/event/jogawogrodzie/

12:00-18:00 Targi rzeczy pięknych i pysznych

12:00-13:00 Oko na Kraków: rozmowa z zaproszonymi gośćmi
(Pat Guzik, Cecylia Malik, Marta Bradshaw, prowadzi Monika Brzywczy)

13:00 – 16:00 Warsztaty ogrodnicze dla małych i dużych.
Prowadzą LolaFlora (wstęp wolny)

14:00-14:30 Wchodź, otwarte – prezentacja najpiękniejszych krakowskich wnętrz
przez Festiwal Otwarte Mieszkania

13:00-15:00 Warsztaty zielarskie z Boho
zapisy: https://www.facebook.com/events/2374670912813843/

15:30-16:00 Oprowadzanie po kolekcji Puro
zapisy: https://evenea.pl/event/oprowadzaniepuro/

16:00 – 17:00 Puro Experience: Krakowskie memory: gra z nagrodami (wstęp wolny)

 

Chcesz do nas dołączyć jako wystawca?
Napisz: zapisy@ustamagazyn.pl

 

 

WYSTAWCY: Halicka Eatery&Bar, Alba1913 Healthy is Beautiful, PRISMA SPA, Pola Zag Jewellery, MAK Bread&Coffee, Las Vegans, Mateusz Kołek, Pat Guzik, BOHO, Coffee Proficiency, Anna Gregory, Mo61, LolaFlora, Blossom,  Ekologiczne-gospodarstwo-rolne-Biobugaj

Patroni Medialni: USTA, Co Jest Grane24, Krakow Foodie, Have a Bite Kraków, Hygge

comments powered by Disqus