JEMY, MÓWIMY, CAŁUJEMY

Kariera

Brand manager

Szukamy nowego pracownika do naszego zespołu, który zajmie się zarządzeniem współpracą z markami i tworzeniem treści w naszej firmie produkcyjnej Full Meal. Jeśli jesteś osobą kreatywną, umiesz pisać i masz zdolnościami organizatorskie – to właśnie TY.

Wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w public relations czy marketingu
  • umiejętność pisania tekstów w języku polskim (copywrighting)
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • wysoki poziom komunikacji
  • samodzielności w realizowanych zadaniach

Zakres obowiązków

  • koordynacja produkcji materiałów reklamowych (produkcja sesji zdjęciowych, filmowych, współpraca z designerem)
  • tworzenie strategii treści oraz ich implementacja do media planu
  • przygotowanie i realizacja kampanii marketingowych (produkcja, zarządzanie, kosztorysowanie, pozyskiwanie zleceń oraz zapewnienie terminowej i dokładnej realizacji kampanii)
  • influence marketing (współpraca z markami i influencerami)
  • content marketing: pisanie artykułów, postów, newsletterów, artykułów PR i inne materiały na kanały social media
  • przygotowanie treści na stronę i media społecznościowe

Oferujemy

  • Pracę w niezależnym i awangardowym kwartalniku lifestylowy’m, w dobrej atmosferze, bez zasad korporacyjnych
  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o zlecenie/umowę o pracę /B2B
  • Możliwość uczestniczenia w atrakcyjnych wydarzeniach prasowych i promocyjnych
  • Zniżkę w Eden Bistro
  • Pracę w pięknej modernistycznej willi w kameralnym biurze
Czekamy na Twoje CV wysłane w mailu o tytule: Brand Manager na adres  tatarczuk@ustamagazyn.pl

Kierownik biura

Szukamy nowego pracownika do naszego zespołu, który zajmie się zarządzeniem wszechświatem redakcji Magazynu Usta i Eden Bistro. Jeśli jesteś osobą od zadań specjalnych, masz zdolnościami organizatorskie i jesteś kreatywny – to właśnie TY.

Wymagania

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • inicjatywa, zaangażowanie i samodzielność w działaniu
  • rzetelność, systematyczność i terminowość w realizacji zadań
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • obsługa programów komputerowych jak pakiet Office
  • prawo jazdy kat. B

  • Obsługa administracyjna Eden Bistro i Usta Magazyn
  • Dystrybucja Magazynu Usta – kontrola i rozliczanie kolportażu i sprzedaży
  • Wprowadzanie dokumentów do programów: dystrybucyjnych i magazynowych
  • kontakt z punktami sprzedaży magazynu oraz pozyskiwanie nowych partnerów sprzedaży
  • obsługa sklepu internetowego
  • Zamawianie towarów
  • Przygotowanie comiesięcznej inwentaryzacji towarów
  • Kontrola nad obiegiem faktur, rozliczeń dziennych i miesięcznych
  • Odpowiedź na maile, nadawanie przesyłek
  • Wsparcie działu komunikacji i marketingu w tworzeniu treści i ofert dla Magazynu i na media społecznościowe
  • Wsparcie działań produkcyjnych marketingu (organizacja wydarzeń)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o zlecenie/umowę o pracę/B2B

Czekamy na Twoje CV wysłane w mailu o tytule: Kierownik Biura na adres  tatarczuk@ustamagazyn.pl