Redakcja

Święto Kwiatów też w Poznaniu

Po udanych edycjach warszawskich Magazyn Usta i Mysia 3 zorganizują Święto Kwiatów w PURO Hotel Poznań. Przez całą sobotę  będzie można kupić kwiaty, ale też perfumy, ubrania, biżuterię inspirowane nimi. Odbędzie się też premiera książki „O kwiatach”.

– 12/04/2016 –


Będzie można kupić sadzonki na balkon i do ogródka, zabrać kwitnące wiosenne bukiety do domów. Szykujemy plan warsztatów kwiatowych, roślinnych. Nasi goście będą mieli okazję zobaczyć, jak powstają kwiatowe kompozycje, prezentowane z wyjątkowym kunsztem, porozmawiać z hodowcami oraz zrobić zakupy.
2016-04-13 09.34.57 am

W gronie wystawców znajdą się też między innymi producenci naczyń ceramicznych, narzędzi ogrodniczych, kosmetyków. To wszystko będzie można kupić prosto od wytwórców. Przygotowane zostaną również przekąski inspirowane kwiatami i wiosną. Święto odbędzie się na wewnętrznym patio hotelu, które pozostaje w klimacie ogródków okolicznych kawiarenek i restauracji. Są tu rośliny ozdobne i kwiaty, ale także wygodne meble. Panuje tu klimat bujnego lata. Czekamy na was z bukietami wiosennych kwiatów!

 

PURO Hotel Poznań, ul. Stawna 12, Poznań
PLAN DNIA:

12.00 – otwarcie imprezy dla publiczności

13.00-19.00 – przez cały dzień KWIATY&MIUT prowadzić będą mini warsztaty z plecenia wianków i robienia małych kompozycji do butonierki (bezpłatnie)

14.00 – warsztaty perfumiarskie z Mo61 (Podczas Święta Kwiatów będzie można wziąć udział w wyjątkowych warsztatach perfumiarskich i razem z warszawską manufakturą perfum Mo61 stworzyć swój własny unikalny zapach perfum, koszt warsztatów za osobę to 150pln (wielkość flakonu 30ml) i 200pln (wielkość 50ml). Zapisy: michal@mo61.pl. Zapraszamy ilość miejsc limitowana.)

16.00 – premiera książki „O Kwiatach”** i spotkanie z jej autorami Radkiem Berentem i Łukaszem Marcinkowskim.

 

KWIATY OK
WYSTAWCY: Kwiaciarnia Kwiaty&Miut, Spiek Ceramiczny, Mo61, NIFTY No. 20, BOHO, Pracownia GODny piekarnia/bakery, FENEK, Min’s Onigiri, PIECE OF CAKE, Agata Bielen, KABAK, Kwietnik, Anna Ławska, Warsztat pracy, Magazyn Usta, Hadaki, Lush Market, Kura Domowa, HELLO calligraphy. Natalia Musialska/Giełda Kwiatowa, Uashmama Polska

comments powered by Disqus