Monika Brzywczy

Jedzeniowa noc we Wrocławiu

Nocny Bazar Wrocław, to pierwsze w mieście wydarzenie dla smakoszy, które odbędzie się po zmroku w klimatycznych postindustrialnych przestrzeniach.  Już 1lipca zjadą się tutaj food trucki i rozstawią szefowie kuchni z wrocławskich restauracji, zagrają DJ, a ulokowane pod tym adresem kreatywne biznesy zaproszą do siebie na dzień otwarty.

– 22/06/2017 –

 

Nocny Bazar odbędzie się tam, gdzie co tydzień rozkłada się EkoBazar Wrocław, czyli targ produktów certyfikowanych. Dlatego także podczas wieczornej imprezy będzie można zrobić zakupy u ekologicznych producentów. Wystawcy czekać będą w ten dzień z degustacjami, pokazami i wieloma historii związanych z dobrymi produktami.

 

Tęczowej 57 otwiera sezon letni z wielka pompą zapraszając do siebie food trucki oraz ekip z kilku wrocławskich restauracji. Każdy z pewnością znajdzie dla siebie coś smacznego – będzie na słodko, na ostro, po azjatycku, meksykańsku, a także na całkowitym freestylu. Zapłonie prawdziwy ogień i poleją się chłodzące napoje. To niepowtarzalna okazja, żeby spotkać ulubionych wrocławskich szefów kuchni i podpatrzeć ich pracę. Wielkiej fecie po zmroku towarzyszyć będzie konkurs na najlepsze według gości danie eko, które część z gotujących ekip włączy na ten czas do swojego menu. Zwycięzca przez cztery soboty karmić potem będzie na EkoBazarze.

 

Dobre jedzenie nie może się obyć bez dobrej muzyki! Pierwszy koncert o 18.00 odbędzie się u partnera wydarzenia w klimatycznym studio jogi Drzewo Życia, które na co dzień działa przy Tęczowej 57. Znawcy sztuki zagrają tutaj na kryształowych misach i wprawią uczestników w relaksujący nastrój. Poza muzyką relaksacyjną od 19.00 Nocnemu Bazarowi oprawę muzyczną zapewnią wrocławscy DJ muzyki elektronicznej, m. in Dj Ryan R.

 

Działające przy Tęczowej 57 BlackBeard – skład destylatów i win oraz salon męskiego fryzjera – zapewni panom na ten wieczór eleganckie strzyżenie, a wszyscy zainteresowani będą mogli poznać sekrety unikalnych butelek.

 

w targach udział wezmą:

Food Mania
HulThai
SurfAcai
MoJo Sandwiches
Para z Gara
Krasnolód
Warsztat Piwowarski
Raj Pstąga
Sushi Corner
Malarska 25
Frytki z Tytki
Pogromcy Meatów
Próba Ognia Piotr Andruszko
USTA patronują!
comments powered by Disqus