Redakcja

Rozpieść się!

Już po raz czwarty zapraszamy na nasz dzień dedykowany ciału. Tym razem na Mysiej znajdziecie także punkty, w których będzie można uzyskać porady dotyczące zdrowia, jakości życia, odbyć krótkie sekcje masażu lub gimnastyki. Zapraszamy już 1 grudnia na Mysia 3!

– 15/11/2018 –

 

Zimą nasze ciała wymagają specjalnego traktowania. Zziębnięte i blade, tęsknią za czułym dotykiem, słońcem, chwilą relaksu, czasem tylko dla siebie. Dajmy im tę odrobinę przyjemności! 1 grudnia na Mysiej 3 będziemy mogli wybierać spośród zmysłowych zapachów, dobrych kosmetyków, delikatnych tkanin, przyjaznych ubrań, pięŻnej biżuterii, a także łechtać podniebienie smakołykami, stawiać wyzwanie mięśniom i rozgrzewać się pysznymi napojami.
Wszystko, co sprawi przyjemność naszemu ciału, będzie czekać przez cały dzień, na trzecim piętrze domu handlowego MYSIA 3. W myśl idei, że życie to sztuka drobnych przyjemności, pokażemy Wam, czym warto otaczać się na co dzień, aby nasze ciało było szczęśliwym mieszkaniem dla naszej duszy.
Święto Ciała to idealna okazja, aby zadbać o komfort nie tylko swój, ale również i bliskich, sprawiając im wyjątkowe prezenty świąteczne.

comments powered by Disqus