Redakcja

MaxxiMUM możliwości

Jesienią więcej czasu spędzamy w kuchni, to czas na nowe eksperymenty i odkrycia kulinarne. Szukamy inspiracji, tworzymy nowe przepisy, wyciskamy maksimum z dostępnych, sezonowych składników. Ale w naszych prekursorskich działaniach możemy mieć wsparcie. Poznajcie robota kuchennego MaxxiMUM marki Bosch.     

– 27/11/2014 –

 

Podanie ciepłej, kruchej, pachnącej cynamonem szarlotki z lodami lub bitą śmietaną, do świeżo zaparzonej kawy nie musi być czasochłonnym i skomplikowanym wyzwaniem. Robot marki Bosch uwolni Twoją kreatywność i ułatwi stworzenie najbardziej wymyślnych dań. Duża misa Easy Pour o pojemności 5,4 litra, ze specjalnie wyprofilowanym brzegiem, umożliwia swobodne mieszanie wielu składników, zaś duży lejek Easy Fill w pokrywie ułatwia dodawanie kolejnych składników do misy. Silikonowa końców do mieszania idealnie zbiera wszystkie składniki ze ścianek. Ramię EasyArmLift ułatwia obsługę urządzenia i wymianę wyposażenia.

Wzmocnienie organizmu przed zimą, polega przede wszystkim na odpowiednim odżywaniu. Produktem bogatym w składniki odżywcze, zwłaszcza błonnik jest chleb, stanowiący podstawę naszej diety. Robot marki Bosch dzięki najmocniejszemu na polskim rynku silnikowi o mocy 1600W umożliwia szybkie wyrabianie nawet bardzo ciężkiego ciasta. Inteligentny czujnik Smart Sensor zapewni stałą prędkość pracy mieszadeł wokół kilku osi (3D), dzięki czemu urządzenie pracuje zawsze z jednakową prędkością i nie spowalnia nawet przy wyrabianiu gęstego ciasta na wieloziarnisty chleb, który smakuje idealnie z gorącym kakao lub mlekiem z miodem.

A jeśli wolisz coś słonego i rozgrzewającego, to ugotuj zupę. Dyniowa zupa-krem to podstawowa pozycja domowego menu o tej porze roku. Odporny na wysokie temperatury mikser ThermoSafe o pojemności 1,75 litra zmiksuje Twoją zupę na idealny krem.

bosch

 

Robot MaxxiMUM marki Bosch możemy dowolnie rozbudowywać o bogatą gamę akcesoriów, dzięki którym istnieje możliwość przygotowania nawet najbardziej wyszukanych i skomplikowanych posiłków. Klimat tradycji włoskiej kuchni przywołamy przyrządzając potrawy, wykorzystując zestaw „Pasta Passion”. Z tymi akcesoriami bez trudu przygotujesz w domu pyszne, świeże makarony. Z myślą o miłośnikach zdrowego trybu życia oraz posiłków pełnych witamin, stworzono pakiety akcesoriów „Veggie Love” oraz „VitalEmotion”. Ten ostatni zawiera młynek do samodzielnego przygotowania maki na domowy chleb i ciasto oraz multimikser. „Veggie Love” to zestaw wyposażony w rozdrabniacz i 5 specjalnych tarcz m.in. do krojenia warzyw na sposób azjatycki. Nowością jest niezwykle pomocny zestaw Tasty Moments 5w1 m.in. z funkcją: blendera, młynka i rozdrabniacza. Osoby zabiegane z pewnością docenią blender o pojemności 0,5 litra do przygotowania napojów, koktajli, smoothies i zup. Wyposażony w pokrywę „ToGo” umożliwia zabranie przygotowanej potrawy ze sobą do pracy.

MaxxiMUM jest nie tylko funkcjonalny ale także bezpieczny i energooszczędny. Robota marki Bosch posiada zabezpieczenie przed włączeniem urządzenia w przypadku złego podłączenia wyposażenia. Ponadto, specjalny czujnik zapobiega pobieraniu energii elektrycznej gdy robot znajduje się w trybie stand-by. Urządzenie wyposażone zostało w funkcję łagodnego startu oraz 7-stopniową regulację prędkości z funkcją pracy pulsacyjnej. Mocna, stalowa obudowa nadaje niepowtarzalny i oryginalny wygląd. MaxxiMUM marki Bosch dostępny jest w trzech kolorach: ciemnym czekoladowym, titanium silver oraz granitowej szarości.

 

 

Robot kuchenny MaxxiMUM:

Model: MUMXL20C

Moc: 1600W

Kolor: ciemny czekoladowy

Cena: 2 449 zł

 

tekst i zdjęcia: materiały prasowe

comments powered by Disqus