Monika Brzywczy

Zjedz w Skaryszaku

Już w sobotę Targ Śniadaniowy po raz pierwszy w historii swojej czteroletniej działalności zagości w Parku Skaryszewskim. Miłośnicy miejskich śniadań, piknikowania i najlepszych produktów od lokalnych producentów będą mogli dobrze zjeść i odpocząć podczas trzech edycji Targu planowanych w Skaryszaku w tym sezonie.

– 19/08/2016 –

 

Tej wiosny Targ Śniadaniowy już działał na Pradze Południe. Od kwietnia do końca lipca mieszkańcy prawego brzegu Wisły mogli spotykać się na śniadaniach na trawie w Parku nad Balatonem. Teraz Targ przenosi swoją lokalizację do jednego z najpiękniejszych i najstarszych parków Warszawy – Parku Skaryszewskiego. Trzy soboty: 20 sierpnia, 10 września i zakończenie sezonu 1 października będą zapowiedzią tego, co organizatorzy Targu Śniadaniowego szykują w przyszłym roku.

 

Podczas najbliższego targu tradycyjnie na gości czekać będzie najlepsza kawa, wybór kuchni świata, fusion, autorskich dań i tradycyjnych polskich potraw, słodkich wypieków, orzeźwiających napojów oraz szeroki wybór wysokiej jakości produktów.

Dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach pszczelarskich, a dorośli w bezpłatnych zajęciach z ciałem prowadzonych przez CUD Grochów Studio Rozwoju i Edukacji.

 

Targ Śniadaniowy w Parku Skaryszewskim

soboty: 20.08, 10.09, 1.10 w godz. 10:00 – 17:00

(od strony Al. Zielenieckiej)

 

Więcej informacji:

https://www.facebook.com/events/1740069602900633/

https://www.facebook.com/targsniadaniowy/?fref=ts

www.targsniadaniowy.pl

comments powered by Disqus