Redakcja

Styl nabiera nowego smaku!

Po prezentacji kolbowego ekspresu do kawy nadszedł czas na kolejny produkt, który usatysfakcjonuje koneserów aromatów kawy, DCF01 – przelewowy ekspres do kawy Smeg.

– 1/08/2018 –

 

Biorąc pod uwagę wygląd, ten nowy produkt jest prawdziwie stylowym dodatkiem do Twojego wnętrza. Jego dizajn nawiązujący do lat 50. będzie gwiazdą w Twojej kuchni. Co więcej, to prawdziwa technologiczna perełka, gwarantująca najwyższą wydajność i całkowicie unikalne doświadczenie.

 

Kubek świeżo parzonej kawy to przyjemność, którą można smakować powoli. Często kojarzy się z ideą długiej, relaksującej przerwy. To idealny towarzysz śniadań, lunchów i spotkań z przyjaciółmi.

 

Przelewowy ekspres do kawy Smeg pozwoli Ci na odrobinę luksusu każdego dnia. Pozwala na przygotowanie aromatycznej kawy z możliwością wyboru intensywności aromatu, aby zaspokoić każde podniebienie.

 

 

 

Ekspres do kawy jest wyposażony w funkcję wyboru aromatu (intensywny, delikatny), wyświetlacz LED, zegar z funkcją Auto Start, która pozwoli Ci cieszyć się świeżo zaparzoną kawą od razu po przebudzeniu, funkcją wyboru 1-4 filiżanek oraz funkcją utrzymywania napoju w cieple przez 20 minut.

 

Dostępne wersje kolorystyczne: czarny, czerwony, pastelowy błękit, pastelowa zieleń, biały, kremowy.

comments powered by Disqus