Redakcja

Tylko regał

Tylko powstało 4 lata temu w Warszawie i zrewolucjonizowało tradycyjny model kupowania mebli. W końcu każde wnętrze jest inne i wymaga indywidualnej oprawy, a najlepiej, jeśli zadba o nią sam mieszkaniec. Tylko i aż tyle.

– 20/05/2019 –

Regał Tylko można zaprojektować online, dzięki korzystającaej z rozszerzonej rzeczywistości aplikacji, która umożliwiaj zaprojektowanie regałów na wymiar bez konieczności wychodzenia z domu.

 

 

 

 

 

Projektowanie po swojemu to jedno, ale chodziło też o to, aby skrócić i uprościć cały proces zakupowy. Zalożyciele Tylko zrezygnowali z pośredników, ułatwili zakupy online i zapewnili bezpłatną dostawę. I przede wszystkim – zagwarantowali łatwy i szybki montaż regałów. Tak samo przyjemny, jak projektowanie mebli w ramach aplikacji.

Wygląda na to, że ich intuicja się sprawdziła – do tej pory dostarczyli ponad 22 000 spersonalizowanych regałów do 20 000 szczęśliwych klientów i zadowolonych wnętrz z całego świata.

Regały Tylko można kupić na stronie www.tylko.com i przez aplikację Tylko – w pakiecie 100-dniowa gwarancja i bezpłatną dostawę na terenie Europy.

 

 

 

comments powered by Disqus