Redakcja

SEZON JESIENNY W KLIFIE

Moda ma różne oblicza, dlatego tegoroczny sezon jesień/zima 2018 czerpie pełnymi garściami z wiosennych trendów. Energetyczne kolory i wzory uzupełniamy obszernymi kurtkami, tworząc oryginalne stylizacje na co dzień. Przegląd obowiązujących tendencji, które musisz znać znajdziesz m.in. w salonach Domu Mody i Galerii Klif.

– 30/08/2018 –

W tym sezonie jesienną chandrę pokonujemy neonową zielenią i intensywną magentą, które obok licznych printów stanowią najmocniejszy punkt jesiennej garderoby. Projektanci nie zapominają jednak o aurze, która może nas zaskoczyć, dlatego puchowe kurtki, warstwowa moda na tzw. „cebulkę” i nowość sezonu – peleryny pojawią się w kolekcjach największych domów mody i salonach sklepów sieciowych. Lista trendów w tym sezonie jest wyjątkowo obszerna, poznasz je wszystkie odwiedzając centra handlowe Klif w Warszawie i Gdyni.

 

 

 

Przegląd wszystkich obowiązujących trendów łatwo znaleźć wśród kolekcji polskich i zagranicznych domów mody takich jak Elisabetta Franchi, Twin-Set czy Eva Minge, które znajdziesz w warszawskim Klifie, który wraz z nadchodzącym sezonem powita także nowe marki, m.in. salon SEVENTY, J&Joy, Joseph Ribkoff. Jesienne kolekcje zagościły też w salonach polskich projektantów w Galerii Klif w Gdyni. Modowych perełek warto szukać u Bohoboco, Lidii Kality, La Mani, ale też w COSie i multibrandach oferujących takie marki jak Versace, Kenzo, Chloe czy American Vintage.

W tym sezonie pragniemy zadbać o Ciebie jeszcze lepiej. Dlatego oprócz najgorętszych trendów modowych popatrz co nowego proponują marki kosmetyczne. Zadbaj o odpowiednią pielęgnację i podkreśl swoje piękno jesiennym makijażem. Nowy sezon to także doskonały moment na zmiany nie tylko stylu, ale i … swoich wnętrz! Z pomocą ekspertów naszych salonów z home designem stworzysz najpiękniejsze domowe aranżacje.

 

Zapowiada się wspaniały sezon w Klifie!

 

 

comments powered by Disqus