Redakcja

Plony na jesień

Już po raz drugi zapraszamy na Plony, Święto Wsi. Po sukcesie ubiegłorocznej edycji, która odwiedziło wielu Warszawiaków, zapraszamy na kolejną odsłonę tego święta. Będzie można kupić pyszne produkty prosto z pola, autorskie rękodzieło, naturalne kosmetyki i porozmaiwać o nowoczesnym rolnictwie.

– 18/09/2018 –

Jesień to dla nas czas obfitości i zbiorów. Czas cieszenia się naturalnymi, organicznymi, zdrowymi produktami, najchętniej kupowanymi prosto od rolników, którzy je wyhodowali, rzemieślników, którzy je wytworzyli. Polska wieś się odradza. Są ludzie, którzy z pietyzmem i zaangażowaniem dbają o ziemię – ich chcemy szczególnie uhonorować tego dnia. Spotkać się z nimi, poprosić, by podzielili się swoim doświadczeniem.

Będziemy delektować się potrawami i produktami wytwarzanymi tradycyjnymi metodami, podziwiać rękodzieło, ale w nowoczesnej formie. Naturalne, ziołowe, zdrowe produkty tego dnia będzie można kupić na Mysiej 3 bezpośrdenio od ich twórców.

Do strefy wystawców zaprosimy rolników, rzemieślników, wytwórców, koperatywy z całej Polski.

Zapraszamy do współpracy na zgłoszenia wystawców/rolników czekamy pod mailem – wyślemy informacje i cennik: zapisy@ustamagazyn.pl

comments powered by Disqus