Redakcja

Z pomocą Luke’a Skywalkera na odsiecz jelitom

No i jest. Po sukcesie wydanej u nas rok temu „Food Pharmacy”, czas na jej część drugą. Tym razem Mia Clase i Lina Nertby Aurell dzielą się swoimi przepisami na jedzenie wzmacniające pracę naszych jelit. I robią to w podobnie lekki, zabawny i wdzięczny sposób, jaki pamiętamy z ich debiutu. USTA są patronem medialnym książki.

– 8/11/2017 –

„Napisałyśmy ją dla każdego, kto chce wprowadzić do swojej kuchni zdrowe produkty – opowiadają autorki – takie, które pomagają dobrej florze jelitowej, zapobiegają stanom zapalnym oraz odpierają ataki wielu chorób. W naszych recepturach znajdziesz dużo warzyw, nasion, orzechów i przypraw. Potrawy są bezglutenowe, pozbawione nabiału oraz cukru, a co najważniejsze – są pyszne! Przetestowane przez wytrawnych smakoszy.”

 

 

Znajdziecie w niej takei dania jak sałatka pad thai z pieczonym tofu, złota owsianka, smoothie obiadowe, gryczane naleśniki świata materialnego czy ich słodki hit, znany czytelnikom bloga, zdrowe kulki toffi. W przepisy autorki wplotły sporą porcję zdrowych rad, jak dnbać o siebie, efektywnie planować posiłki czy zastępować jedzeniowe  przyjemości tymi zdrowszymi.

 

Food Pharmacy. Przepisy

Mia Clase i Lina Nertby Aurell

Wydawnictwo Otwarte 2017

cena: 44,90 zł

comments powered by Disqus